Огнетушитель углекислотний ВВК-2 (ОУ-3)

Огнетушитель углекислотний ВВК-2 (ОУ-3)

Огнетушитель углекислотний ВВК-2 (ОУ-3) ##от компании## ООО "СПЕЦПРОМ-КР" - ##фото## 1
828 ₴
В наличии

Описание

Товары в наличии!!! Всегда удовлетворим по количеству и качеству запрашиваемого товара как частные лица так и предприятия. 

Возможна оплата товара в отделении перевозчика (НОВАЯ ПОЧТА, ДЕЛИВЕРИ) НАЛОЖЕННЫМ платежем так и оплата на КАРТУ ПРИВАТа. Работаем с юридическими лицами так же по безналичному расчету как без НДС так и С НДС.  

Оставляйте Ваш заказ и мы свяжемся с Вами для обсуждения необходимого Вам размера, сроков поставки и вариантов отправки!!!

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-3 (ВВК-2) - переносна модель, використовувана для невеликих приміщень. Як зрозуміло з абревіатури, вогнегасник має робочий об'єм в три літри і масу вогнегасної газового складу в два кілограми. За своїми характеристиками є оптимальним вибором для житлових, офісних і торгово-розважальних приміщень, дозволяючи швидко і ефективно придушити невеликі осередки загоряння або задимлення. Вогнегасник ОУ-3 (ВВК-2) складається з тонкостінного металевого балона, пофарбованого порошковою фарбою в червоний колір, запірно-пускового механізму з запобіжником і спеціального розтруба.

Техничні характеристики

Вогнегасник ОУ-3 (ВВК-2) володіє наступними технічними характеристиками:

 • вогнегасна речовина - вуглекислий газ;
 • вага повністю спорядженого вогнегасника - 8.500 кілограм;
 • вага вогнегасної суміші - 2.00 кілограма;
 • тривалість подачі газу - близько 8 секунд;
 • максимальний внутрішній тиск - 15,0 мПа або 150 бар;
 • габаритні разміри - 599*115 мм.;
 • обсяг балона - 3.0 литра;
 • діапазон рабочих температур – від -20 до +50°C.

Де застосовуються вогнегасники ОУ-3 (ВВК-2)

Вуглекислотні вогнегасники ОУ-3 (ВВК-2) мають свої обмеження по сфері застосування. Ефект гасіння вуглекислоти заснований на швидкому охолодженні палаючої речовини і витіснення кисню з вогнища - гасіння можливо тільки для тих речовин, які не можуть горіти без доступу повітря і не схильні до внутрішнього тління (класи пожеж В, С, Е).

Модель ОУ-3 (ВВК-2) відноситься до категорії переносних і використовується для гасіння пожеж в тих випадках, коли площа загоряння не перевищує 8 м.кв. Для приміщень більшої квадратури кількість одиниць вогнегасників перераховується виходячи з діючих нормативів. Застосування вуглекислоти в якості гасячого складу робить цю модель ідеальним рішенням для невеликих офісних приміщень , кімнат з обчислювальною технікою і офісним обладнанням, складських будівель, музеїв, бібліотек та інших приміщень з товарно-матеріальними цінностями.

Як правильно використовувати ОУ-3 (ВВК-2)?

Модель вуглекислотного вогнегасника ОУ-3 (ВВК-2) може використовувати будь-яка людина, незалежно від свого досвіду і наявних навичок. Ефект гасіння заснований на тому, що перебуваючи в балоні, діоксид вуглецю зберігатися в рідкому вигляді, але вириваючись назовні через сопло він перетворюється в газ дуже низької температури. Для активації вогнегасника необхідно:

 1. Піднести на безпечну відстань до вогнюю.
 2. Зняти з запірно-пускового механізму захисну чеку.
 3. Направити сопло на місце задимлення або загоряння.
 4. Натиснути на скобу для подачі струменя вуглекислотного газу на полум'я.

Компанія Євросервіс є виробником і постачальником протипожежної продукції, матеріалів і послуг на ринок України. Вся наша продукція сертифікована і має повний комплект технічної документації на кожний виріб, що включає в себе технічний паспорт і гарантійний талон. Залежно від ваги, типорозмірів і комплектації 

Перезарядка вогнегасника ОУ-3 (ВВК-2)

Термін експлуатації вуглекислотного вогнегасника ОУ-3 (ВВК-2) становить десять років. Вогнегасник повинен пройти перезарядку в разі:

 • часткового або повного витрачання вогнегасної речовини;
 • виявлення несправності в ході регулярного технічного огляду виробу;
 • в кінці терміну експлуатації.

Наши собственные швейные цеха с радостью оденут Ваше как маленькое так и крупное предприятие в удобную и надежную СПЕЦОДЕЖДУ

Звоните по номерам 0676288288, 0666288288, 0636288288 и пишите нам на электронную почту

Работаем с юридическими лицами так же по безналичному расчету как без НДС так и С НДС.  

Оставляйте Ваш заказ и мы свяжемся с Вами для обсуждения необходимого Вам размера, сроков поставки и вариантов отправки!!!

Характеристики

Производитель
Пожтехника
Страна производства
Украина
Тип (принцип воздействия)
порошковый
Вид (маркировка)
ОВ
Вид (объем корпуса)
ручной малолитражный (объем корпуса до 5 л)
Способ срабатывания
ручной (приводится в действие человеком)
Вид пускового устройства
вентильный затвор
Способ подачи огнетушащего состава
под собственным давлением огнетушащего вещества
Возможность восстановления ресурса
перезаряжаемый