Тактичні навушники EARMOR M32H з кріпленнями під каску FAST

Тактичні навушники EARMOR M32H з кріпленнями під каску FAST

Тактичні навушники EARMOR M32H з кріпленнями під каску FAST від компанії SpecProm - фото 1
3 599 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
30 ₴
 Кур'єр компанії в м. Адресна доставка по Україні
85 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Опис

АКТИВНІ ТАКТИЧНІ НАУШНИКИ з кріпленням на шолом і мікрофоном EARMOR M32H-BK

Earmor M32H for Helmet-Mount — це професійні навушники з подвійним мікрофоном, створені спеціально для використання з військовою метою на базі M32 і постачаються з різними комплектами напрямних для встановлення на більшість напрямних для шолома: Ops-Core FAST ARC, Team Wendy EXFIL и MTEK Mlok. . Завдяки військовому роз'єму Nexus TP-120 U-174 (стандарт НАТО) для PTT (не сумісний з PTT Ztac) і знімному двосторонньому мікрофону, його зручно використовувати як лівшам, так і правшам. Висока шумоізоляція, легка вага, зручність зберігання і зручність дають змогу легко інтегрувати засоби захисту органів слуху та інтегровані засоби зв'язку в головні системи для досягнення кожної стратегічної мети.

 

 

Зовнішні комунікації та знімний мікрофон

M32H може легко під'єднуватися до системи зв'язку з радіостанцією і STD PTT НАТО з військовим роз'ємом Nexus TP-120 U-174. Знімний симетричний мікрофон забезпечує зручну посадку для лівшів і правшів, вітрозахисний екран мікрофона дає змогу вільно спілкуватися у вітряних місцях. А слот для обертання з декількома кутами забезпечує різне розташування мікрофона.

 

EMI/RFI захист і динамічне відстеження голосу

Електромагнітні хвилі, що викликають інтерференцію, називаються електромагнітним шумом. Радіочастотний захист може пригнічувати шум (помехи), створюваний пристроєм або іншим обладнанням у навколишньому середовищі. 
Технологія динамічного відстеження підвищує точність системи підбору голосу, стає чутливою до людських голосів, наявних у шумі, і дає змогу розрізняти голос та інші звуки.

Орієнтованість на 360°

Пилоти, солдати, мисливці та поліцейські знають, наскільки важлива ситуаційна обізнаність для їхнього виживання. Технологія High-Fidelity Full Degree Situational Awareness (HFSA) забезпечує 360-градусну ситуаційну орієнтованість, що забезпечується двома мікрофонами, забезпечує виявлення звуку спереду та ззаду, підвищуючи підвищену орієнтованість в навколишньому середовищі допомагає розпізнавати небезпечні умови та справлятися з ними до того, як вони стануть проблемою.

Висока ударостійкість

Інтегрована оболонка M32H має товщину 3 мм і виготовлена з полікарбонату, що робить його дуже жорстким і міцним термопластом із високою ударостійкістю, гарною вогнестійкістю. Крім того, інтегрована структура також захистить ваш M32H від водяних струменів у будь-якому напрямку (IPX5), додатково забезпечить стабільність роботи та продовжить термін експлуатації.

 

 

Особливості

- Постачається з комплектом кріплення для шолома

- Низькопрофільний дизайн чашки

- Військовий конектор Nexus TP-120 U-174 (NATO STD) для PTT

- Рівень шумозаглушення + NRR22

- Підсилює звуки низького рівня

- Пригнічує шкідливий шум вище 82 дБ

- Знімний двосторонній мікрофон

- Захист від помилкових спрацьовувань, утримуйте кнопку живлення впродовж 3 секунд, щоб увімкнути/вимкнути живлення

- Конформні амбушури для щільного прилягання

- корпус з ударостійкого полікарбонату завтовшки 3 мм

- Динамічне відстеження голосу, поліпшення розбірливості мовлення

- Обертаються для зручної посадки позаду шолома

- Водонепроникність IPX-5

- Працює від 2 батарейок ААА по 1,5 В, прибл. 350 годин роботи (не входять до комплекту)

- механізм автоматичного вимкнення через 4 години

- Випробувано та схвалено відповідно до стандартів CE/RoSH/ANSI S3.19-1974/EN352-1:2002/EN352-4:2001/A1:2005/EN352-5:2002/A1:2005/EN352-6:2002/ФКК

* ПОПЕРЕДЖЕННЯ:  сумісні з роз'ємом Nexus TP120 стандарту НАТО, будь ласка, використовуйте EARMOR PTT або військовий PTT. Не сумісний з PTT ZTac/Element!

ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ

Довжина: 100 мм
Ширина: 75 мм
Висота: 120 мм

Характеристики

Виробник
Fast
Вид
наушники
Состояние
новый
Количество каналов
стереофонические
Передача сигнала
беспроводная
Вид конструкции
накладные